7. Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliği Müracaatları Devam Ediyor

 7. Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliği Müracaatları Devam Ediyor

Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün birlikte organize ettiği Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliği’nin yedincisi için müracaatlar devam ediyor.

Mahalleler arasındaki birlik ve beraberliğin pekiştirilmesini, yeni arkadaşlık ortamının oluşmasını, milli değerler etrafında mahallelilerin birbirleri ile bütünleşmelerini, yardımlaşma ve iyiye hizmet yolunda rekabet duygularını geliştirmelerini sağlamak niyeti ile yapılacak “Şipitin Çıksın 7. Kültür ve Spor Şenliği Etkinlikleri” ile mahalle sakinlerinin sosyal yaşam kalitelerinin iyileştirilmesi hedefleniliyor.    

7. Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliği etkinlikleri müracaatları; 10 Şubat 2023 Cuma günü saat 10.00’a kadar Akşehir Gençlik Merkezi’ne yapılacak. Etkinliklere katılmak isteyen mahalle muhtarları, Akşehir Gençlik Merkezi’nden alacakları formları doldurarak katılmak istedikleri spor dalları için müracaat formunu doldurarak başvuru yapabilecekler.

Voleybol, Futbol, Basketbol, Masa Tenisi ve Yüzme dallarında yapılacak etkinliklerin, müracaatların tamamlanmasının ardından yapılacak komisyon toplantısı sonrası tarihi açıklanacak.

Konya Bülten

Benzer Haberler