Akşehirliler Araçta Sinema İzlemeyi Sevdi

 Akşehirliler Araçta Sinema İzlemeyi Sevdi

61.inci Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında düzenlenen Arabalı Sinema etkinliği yine büyük ilgi gördü. Vatandaşlar araçları içerisinde bu kez de “7.Koğuştaki Mucize” isimli dram filmini izledi.

Perşembe Pazar alanında gerçekleştirilen sinema etkinliğine Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Yıldız, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel de katıldı.

Yüzlerce kişinin yoğun ilgi gösterdiği 2019 yapımı “7.Koğuştaki Mucize” filmini izleyen vatandaşlara patlamış mısır ve gazoz ikramı yapılırken, filmin etkisinde kalan izleyiciler duygusal anlar da yaşadı.

 

Film gösterimi öncesinde bir konuşma yapan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya “ Ben hepinize iyi seyirler diliyorum. Dünde kısaca ifade ettim. Sergiler, havai fişek, Sultandağlarına yansıttığımız lazer gösterileriyle şenliğimiz devam ediyor. Konserleri, tiyatroları ve halk oyunlarını pandemi dolayısıyla yapamadık, sizlerle buluşturamadık. Hayırlısı olsun, sağlık olsun diyoruz. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, iyi seyirler diliyorum ”dedi.

 

Konya Bülten

Benzer Haberler