Bakan Yardımcısı Ersöz’den Selçuk Üniversitesine Teşekkür

 Bakan Yardımcısı Ersöz’den Selçuk Üniversitesine Teşekkür

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Halis Yunus Ersöz, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy’u ziyaret etti. Ersöz, Selçuk Üniversitesine Konya 2021 5. İslami Dayanışma Oyunları kapsamında ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, yaptığı konuşmada Üniversite olarak Konya 2021 5. İslami Dayanışma Oyunları’na ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek organizasyonda emeği geçen kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. Prof. Dr. Aksoy, oyunların Konya’da kapsamlı organizasyonların düzenlenebileceğinin bir göstergesi olduğunu ifade etti.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Halis Yunus Ersöz de Selçuk Üniversitesine oyunlara paydaşlığından dolayı teşekkür etti. Konya ve Türkiye’nin güzel bir organizasyona ev sahipliği yaptığını kaydeden Ersöz, “İslam dünyası için hep beraber iyi bir seviye yakaladık. Bu anlamda paydaşlarımızın ciddi katkısı oldu. Memleket ve ülke adına güzel bir sonuç çıktı, bir bakıma bizlere seviye atlattı. Açılışı, kapanışı, başarısı, katılımı, organizasyon kabiliyetiyle Konya’daki paydaşlarımızın, çalışan arkadaşlarımızın, koordinatörlüğümüzün ciddi katkısı oldu.” diye konuştu.

Hediye takdiminin bulunulduğu ziyarete, Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Veli Ozan Çakır ile Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin eşlik etti.

Konya Bülten

Benzer Haberler