Eski Milli Futbolcu Nihat Kahveci Akşehirli Hayranları ile Buluştu

 Eski Milli Futbolcu Nihat Kahveci Akşehirli Hayranları ile Buluştu

Akşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kariyer günleri kapsamında Akşehir’e gelerek hayranlarıyla buluşan eski milli futbolcu ve spor yorumcusu Nihat Kahveci, düzenlenen etkinlikte başarı hikayesini anlattı.

Kariyer günleri etkinliği öncesi eşi ve etkinlikte moderatörlüğünü yapacak olan TV Spor Spikeri Hakan Gündoğar ile birlikte bir Akşehir gezisi yapan Nihat Kahveci, Akşehir’in doğal kültürel güzelliklerine hayran kaldı. Futbolcu Kahveci’ye gezisi sırasında Belediye Bakan Yardımcısı İbrahim Öncel ile Belediye Özel Kalem Müdürü İsmail Kıyıcı’da eşlik etti.

Akşehir’de Nasreddin Hoca Evi, restore edilen tarihi kilise, Akşehir Belediyesi Takkasızlar Konağı, Nasreddin Hoca Türbesi gibi mekanları ziyaret eden Nihat Kahveci ve beraberindekiler, Akşehir Nasreddin Hoca Stadyumu’na da giderek burada çalışma yapan Akşehir Spor U17 takımının çalışmalarını izleyip, buradaki gençlere tavsiyelerde bulundu.

Akşehir gezisinin ardından Akşehir Kültür Merkezi’nde düzenlenen kariyer günleri etkinliğine geçen Nihat Kahveci, moderatörlüğünü TV Spor Spikeri Hakan Gündoğar’ın yaptığı programda Akşehirli futbolseverlerle buluştu. Etkinlikte bir konuşma yapan Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya , kariyer günleri etkinliğinin ilkini yaptıklarına değinerek bundan sonraki süreçte başarı hikayesi olan bir çok sanatçı, sporcu, bilim insanı ile Akşehirlileri buluşturmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Akkaya Bu etkinliklerimiz sayesinde gençlerimiz geleceğe hazırlıklarını daha donanımlı bir şekilde yaparak, kariyer planlamasını daha iyi yapabilecekler diye ümit ediyoruz” diye konuştu.

Programın sonunda Başkan Akkaya tarafından Nihat Kahveci ve moderatör Hakan Gündoğar’a birer plaket takdim edilirken, Nihat Kahveci hayranlarının getirdiği, forma, fotoğraf ve posterlerini imzaladı.

Konya Bülten

Benzer Haberler