Genç Akses Merkezi’nden 6 Kurs

 Genç Akses Merkezi’nden 6 Kurs

Açılacak olan kurslarda Espor, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, İnsansız Hava Aracı (İHA) Yapımı ve Uçuş Eğitimi, Dijital Fotoğrafçılık gibi dijital içeriklerin yanı sıra yüzme ve bağlama kursu da yer alacak

Akşehir Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi (Genç AKSES) çalışmaları kapsamında  6 yeni ücretsiz kurs açıyor.

Akşehir Belediyesi Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi’nce başlatılacak olan eğitici kurslarda, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlanması amaçlanıyor.

Genç AKSES tarafından açılacak olan kurslarda dijital kurslar olarak Espor, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, İnsansız Hava Aracı (İHA) Yapımı ve Uçuş Eğitimi, Dijital Fotoğrafçılık alanlarının yanı sıra yüzme kursu ve bağlama kursu da verilecek. Kurslar için ön başvurular 30 Nisan 2022 Cumartesi gününe kadar aşağıdaki linklerden ulaşılabilen başvuru formları ile yapılacak.

Kurslar için kesin kayıtlar, 12 Mayıs Perşembe gününe kadar Genç AKSES Merkezi’nde yapılacak. Kurslara başvuracak 18 yaş altı kişiler için velilerinin de başvuruda bulunması gerekiyor. Kurslara ön başvuru yapıp, kesin kayıt yaptırmayan öğrenciler kurs planlamasına dahil edilmeyecek.

Kesin kayıtların tamamlanmasının ardından kurs planlaması, kursiyerlere SMS yoluyla iletilecek.

Konya Bülten

Benzer Haberler