Kızılay Karatay Şubesinde Genel Kurul Heyecanı

 Kızılay Karatay Şubesinde Genel Kurul Heyecanı
Türk Kızılayı Konya Karatay Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu, üyelerin yoğun ilgisi ile tam kadro gerçekleşti.

Türk Kızılayı Konya Karatay Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu, üyelerin yoğun ilgisi ile tam kadro gerçekleşti. Üyelerin tamamının oyunu alan Ali Küçük, Türk Kızılayı Konya Karatay Şube Başkanlığı’na seçildi Mevlana Kültür Merkezinde gerçekleştirilen genel kurula Türk Kızılayı Konya Şube Başkanı Hüseyin Üzülmez ve genel kurul üyeleri katıldı. Genel Kurulda üyelerin tamamının oyunu alan Ali Küçük Türk Kızılayı Konya Karatay Şube Başkanlığı’na seçildi. Kovid-19 testi pozitif çıkan ve izalosyon süreci devam eden mevcut Başkan Mehmet Tekkaymaz genel kurula telekonferans yöntemi ile katılarak şunları söyledi: “Allah’a şükrediyorum ki Türk Kızılayı çatısı altında insanlara yardımcı olabilmek adına bu görevde bulundum. Görevde bulunduğumuz süre boyunca elimizden gelen tüm gayreti göstererek çalışmalar yürüttük.
Herhangi bir ayrım yapmadan tüm insanlara hizmet etmenin vermiş olduğu mutluluğunu anlatmaya kelimler yetmez. Artık görevi yeni kardeşlerimize devretme zamanı yeni başkanımızda Kızılay’ımızda en iyi şekilde hizmet ederek bu görevin üstesinden gelecektir” dedi.

Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür eden Şube Başkanı Ali Küçük , “2019 Yılının ilk günlerinden itibaren Karatay Kızılay şubemizin kuruluşunda ve faaliyetlerinin yürütülmesinde insanüstü bir çaba harcayan değerli başkanım Mehmet Tekkkaymaz’a hem teşekkür ediyor hem de zor bir görevi devralacak olmanın farkındalığı içerisindeyim. Tekkaymaz başkanım döneminde uyguladığımız “istişarede hayat vardır” düsturunu bu dönemde de yoğun bir şekilde işleteceğimizi bilmenizi istirham ediyorum. Bu nedenle ilimiz ve ilçemiz düzeyinde inşa edilen kurumsal ilişkilerimizi daha da geliştirip, kurumlarımızla koordinasyon içerisinde ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaşmaya gayret edeceğiz” diye konuştu.
Yönetim Kurulu ise şöyle;

Konya Bülten

Benzer Haberler