Talha Bora Öge Akşehirlilerle Buluşuyor

 Talha Bora Öge Akşehirlilerle Buluşuyor

Akşehir Belediyesi; kültürel ve sosyal etkinlikleri kapsamında, Genç Nasreddinler Derneği (GENAS) ve Şehri Beyza Gençlik Derneği’nin katkılarıyla, Radyo ve TV programcısı, Yazar Talha Bora Öge’yi (Gölge) Akşehirlilerle buluşturacak.

‘Şiirin Gölgesinde Türküler’ ismiyle ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan program, 18 Şubat 2022 Cuma günü Akşehir Kültür Merkezi’nde saat:20.00’de başlayacak.

Radyo TV programcısı ve Yazar Talha Bora Öge; Nam-ı Diğer Gölge ve Orkestrası, şiir dinletisi ve türkülerle bezenmiş bir programla Akşehirlilerle birlikte olacak.

Talha Bora Öge (Gölge) kimdir:

Ankara’da dünyaya geldi. 1994 yılında radyoculuk hayatı başladı ve kısa zamanda büyük bir dinleyici kitlesine ulaştı. Radyo ve sahne hayatı boyunca çeşitli televizyon kanallarında program hazırlayıp sunma imkânı buldu. Uzun yıllardan bu yana Radyo 7 ailesinin bir ferdi olan Talha Bora Öge, Anadolu Turneleri ile sık sık dinleyicileriyle bir araya geliyor. Ayrıca “Aşk Her Zaman Yarım Kalır, Siyah, Aşkın 200’ü, Allah Aşkına Dua Et” isimli kitapları ile “Anla, Aşk Her Zaman Yarım Kalır ve Aşk’a” adlı albümleri mevcuttur.

Layık Görüldüğü Ödüller :

  •   2014 ULGAYAD  – yılın radyocusu ödülü
  •   2015 – 2016 – 2017 SİHİRLİ MİKROFON – en iyi şiir programı ödülleri
  •   2015 – 2016 RADYO OSKARLARI – yılın kültür sanat programı ödülleri
  •   2018 ENGELSİZ MİKROFON – radyoya değer katan ödülü
  •   2019 ENGELSİZ MİKROFON – en iyi şiir programı ödülü
  •   2020 SPİKERLER DERNEĞİ – en iyi radyo programcısı ödülü

Konya Bülten

Benzer Haberler